sobota, 27 sierpnia 2016

Działo się ku Chwale Bożej w Malborku

Piątkowy Kościół Uliczny zgromadził sporą grupę osób. Zarówno tych poszukujących jak i tych którzy pragną ofiarowywać.  

Cieszy fakt że powiększa się grupa osób różnych denominacji (jak to Przemek Kaczor lider Malborskiego Kościoła Ulicznego często w rozmowach  podkreśla).  Kościół Uliczny staje się wielką rodziną tu na Pomorzu, na piątkowym gościł Maciej Strzyżewski Lider Kościoła Ulicznego z Gdańska. 

Ogromnego „konglomeratu pomocowego”. Znamienny jest też fakt, że Kościół Uliczny w Elblągu jak informują członkowie Kościoła Zielonoświątkowego również zaczyna gromadzić sporą liczbę pomagających i szukających  pomocy. 


Oby ten trend z pomagającymi się utrzymał, a potrzebujący mieli szanse przedzierzgnąć się w pomagających w jakikolwiek sposób, nawet dobrym słowem i postawą, świadectwem, etc.  

Według słów brata Grzegorza Grzenkowicza ze Zboru Przyjaznego Kościoła, jednego z liderów Coffee House już wkrótce powstanie w Sztumie placówka Coffee House, którą się on zajmie.  Także w w następny weekend zapowiedzieli członkowie malborskiego Teen Challenge 3 września odbędzie się kolejne spotkanie eventu „Dzień Nowej Szansy” co można będzie śledzić na stronie Zboru „Przyjazny Kościół”, jak poinformował lider grupy pomgaczy Malborskiego Coffee House Andrzej Krawców.

W ten piątek prócz słowa Bożego  głoszonego przez liderów Przemka i Macieja, smakowitości pożywnych dla wszystkich, kawy, etc. jak zwykle z wdziękiem Bożym raczyły Anna i Marta, to dodatkowym prezentem uraczyła Kościół Uliczny Agata Kortyka. Zaś na gitarze grał Krzysztof Adam Szafrański.


Do wspólnych modlitw Kościoła Ulicznego  dołączył Pastor Piotr Furgała wraz z małżonką.  Słowem działo się w piątek ku Chwale Bożej. 

więcej zdjęć na facebook`u Przemka Kaczora :)


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1065893953464444&set=pcb.1065894216797751&type=3&theater

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz