Wyfrunął z gniazda na dobre ?

Nasz Zborowy zespół ostatni raz w takim oficjalnym składzie. Krzysztof Szczepanik, wokalista, pełen Bożej kreatywnej energii, będzie śpiewał między innymi w naszym Gdańskim  Kościele „Droga Pana”  


- Z całą pewnością będziemy się widywać i z pewnością będziemy mieli ze sobą kontakt 
– mówił Krzysztof żegnając się w tą niedzielę ze społecznością Zboru „Syloe”.

Po nabożeństwie pastor Piotr Furgała pobłogosławił Krzysztofa i polecił naszej braterskiej modlitwie. 

Trochę to tak jakby kolejny członek rodziny wyfrunął z rodzinnego gniazda. Trochę rzewnie, trochę nostalgicznie i tęskno. 

Lecz ze zrozumieniem i życzeniami jak najpiękniejszych muzycznych lotów na chwałę Stwórcy i ku radości serc słuchających nie tylko pięknego wokalu podczas uwielbienia, ale i na salach koncertowych, czy miejscach gdzie Krzysztof wraz z przyjaciółmi z zespołu  "Przed nami"  zaśpiewa.

 Trzeba tylko dodać. zespół - formacja ta, której liderem jest Wojtek Kasprzyk wspólnie nagrywają profesjonalną płytę. To między innymi efekt Bożych dróg i spotkań w Mikorzynie, gdzie koncertowali wielbiąc Pana.  

Więc owe zdjęcia proszę zachować i przy najbliższej okazji podsunąć Krzychowi pod nos, po autograf. 
Potem się nie dopchacie, na koncertach.

Na zdjeciu zespołu w Zborze w Malborku, od lewej Monika Wardin, Szymon Wardin, Stenia Furgała, Krzysztof Szczepanik, Michał Ligęza, Weronika Ligęza, Asia Orłowska, pastor Piotr Furgała Kościół Boży w Chrystusie Droga Pana
http://kbwchdrogapana.blogspot.com/p/spotkania.html

Kościół Boży w Chrystusie Droga Pana
Nabożeństwa w każdą niedzielę o godz. 10:30
Gdańsk, ul. Elizy Orzeszkowej 2 (na 1 piętrze)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz