piątek, 20 stycznia 2017

Koncertowy Koncert

Fenomenalny nastrój, fenomenalni wykonawcy, fenomenalna atmosfera, fenomenalny Zamek w Gniewie i fenomenalni organizatorzy. Fenomenalne entourage. Fenomenalne, wypowiedziane słowa, które (mniemam) trafiały do serca i duszy każdej słuchającej osoby.

To najkrótsza recenzja tego Bożego środowego  zjawiska na Gniewskim Zamczysku. Świetne połączenie talentów muzyków  Piotra Płechy, wykonawcy towarzyszył grający na flecie Bartosz Bobeł i  chóru Cantores Minores pod kierownictwem Izabeli Chyły

A tak piszą o tym lokalne media z Gniewu;

Muzyczna uczta dla duszy
Najpiękniejsze kolędy rozbrzmiały wczoraj, tj. 18 stycznia na zamkowym dziedzińcu. A wszystko to za sprawą urzekającego koncertu w wykonaniu Piotra Płechy, dawnego członka Budki Suflera oraz zespołu TGD, który od ponad dwudziestu lat wykonuje wyłącznie muzykę o charakterze chrześcijańskim w Polsce, jak i za granicą. Artysta nie tylko stworzył niezapomnianą atmosferę, ale również konfrontował słuchaczy z ewangeliczną rzeczywistością opowiadając o swej relacji z Bogiem. Wykonawcy towarzyszył grający na flecie etnicznym Bartosz Bobeł. Tego dnia dla licznie zgromadzonej publiczności gościnnie wystąpił również chór Cantores Minores pod kierownictwem Izabeli Chyły. Koncert ten był prawdziwą ucztą dla duszy. Patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta i Gminy Gniew. Więcej w lutowym wydaniu Nowin Gniewskich.”
https://www.gniew.pl/1085,styczen?tresc=27833

 krótki film z koncertu  znajdziecie tutaj © Film Zbór SYLOE
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz