wtorek, 18 października 2016

Wykłady Winfrieda Hahn`a w Malborku

Winfried Hahn to pedagog, pastor, szef ośrodka pozaklinicznej opieki psychiatrycznej DE’IGNIS – Dom Tabor w Engelswies w Niemczech. Postać znana nie tylko w kręgach terapeutów czy członków zborów.
To postać nietuzinkowa.Winfried Hahn (z lewej) oprowadza lokalnych
amorządowców niemieckich po ośrodku DE~IGNIS. 
Więcej odnajdziecie Państwo klikajac
link w dole opublikowanego posta.
Będzie można przekonać 
się o tym osobiście, uczestnicząc 
w wykładach organizowanych przez Chrześcijańską Misję Społeczną 
Teen Challenge oddział w Malborku. 

Odbędą się one w ramach konferencji pt.Pomaganie osobom z problemami psychicznymi i innymi zaburzeniami. Mowa tu będzie między innymi o działaniach pomocowych osobom w dotkniętych depresją, lękami, frustracją, uzależnieniami, które doznały zranienia emocjonalnego, wydarzeń traumatycznych.

To dwa dni praktycznych wiadomości, pragmatycznej wiedzy. Dzielić się z Państwem będzie osoba z ogromnym doświadczeniem zawodowym i praktyką.

Organizatorzy zapraszają 28 – 29 października 2016 r. (piątek godz. 17:00 – 21:00; sobota godz. 10:00 – 17:00) w Malborku, do Zboru Przyjazny Kościół przy Al. Wojska Polskiego 478 (budynek Kościoła Zielonoświątkowego)


Udział w konferencji dla wolontariuszy z Malborka jest bezpłatny! Zgłoszenia organizatorzy proszą kierować do dnia 21.10.2016 r. ( tel. 501 101 882; mail:malgosia.robaczek@interia.pl)

- Konferencja jest organizowana w ramach projektu: Cykl szkoleń dla wolontariuszy dotyczących pracy z osobami wykluczonymi, w tym uzależnionymi, bezdomnymi, chorymi psychicznie, niezaradnymi. Projekt dofinansowany przez Burmistrza Miasta Malborka – informują działacze Chrześcijańskiej Misji Społecznej Teen Challenge w Malborku.


Krzysztof Hajbowicz

 Winfried Hahn, studiował pedagogikę i zdobył wykształcenie jako chrześcijański terapeuta. Obecnie prowadzi ośrodek pozaklinicznej opieki psychiatrycznej DE'IGNIS - dom Tabor.
 Jako wieloletni duszpasterz służący w wielu kościołach jest także cenionym wykładowcą w trakcie seminariów i konferencji w swoim kraju oraz zagranicą.Więcej w języku niemieckim
http://www.suedkurier.de/region/linzgau-zollern-alb/inzigkofen/De-Ignis-Wohnheim-hilft-psychisch-Kranken;art372562,7105056

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz